Terça-feira, 2/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nje moter ankohej se burri nga i mire ishte bere i keq; ajo i kishte thene komshijeve per burrin sa te mire e kishte

Nje moter ankohej se burri nga i mire ishte bere i keq; ajo i kishte thene komshijeve per burrin sa te mire e kishte

Nuk duhet thene cfare ndodh ne shtepi; p.sh. nje moter ankohej se burri nga i mire ishte bere i keq; ajo i

kishte thene komshijeve per burrin sa te mire e kishte; mori abdesin e komshijeve dhe burri u kthye sic ishte; mund te ndodhe edhe qe burri lavderon gruan tek te tjeret dhe ia marrim mesysh;

Raste nga specialisti i metafizikes H.Ibshi

 

(Visited 222 times, 1 visits today)
Top