Quarta-feira’, 22/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nje mjek i zgjuar tha…

Nje mjek i zgjuar tha…

dashuria

Nje mjek i zgjuar tha:

Kam 30 vjet qe e praktikoj kete profesion dhe kam nenshkruar me qindra receta mjekesore,por ne te gjithe kete rrugetim kam mesuar se mjekimi me i mire per qenien njerezore eshte “DASHURIA dhe PERKUJDESJA”.

Dikush pyet: “Por,ne qofte se kjo nuk funksionon?”

Ai buzeqeshi dhe u pergjigj: “Shto dozen”

(Visited 127 times, 1 visits today)
Tags:
Top