Sexta-feira, 29/5/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

NJE MENYRE E THJESHTE PER T’I THENE ‘JO’ DUHANIT:

NJE MENYRE E THJESHTE PER T’I THENE ‘JO’ DUHANIT:

 

NJE MENYRE E THJESHTE PER T’I THENE ‘JO’ DUHANIT:

Spo flas per demet qe shkakton duhani, por nje menyre e thjeshte per te reduktuar konsumimin e duhanit. Perzieni sasi te barabarta te limonit, piper te zi dhe vaj esencial te eukaliptit. Kete perzierje merreni me pak pambuk dhe nuhateni duke bere frymemarrje te thella sa here qe keni deshire per te pire cigare.

(Visited 319 times, 1 visits today)
Top