Sexta-feira, 7/5/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Një gotë ujë pas zgjimit nga gjumi

Një gotë ujë pas zgjimit nga gjumi

Një gotë ujë pas zgjimit nga gjumi ndihmon për t’u larguar kapsllëku dhe detoksifikon trupin.

Një gotë ujë:
– Ndihmon të largohet lodhja
– Rrit shkëlqimin e lëkurës
– Ndalon kapsllëkun
– Rrit qëndrueshmërinë e organizmit
– Ndikon në disponim të mirë
– Ndihmon zemrën
– Ndihmon gjatë tretjes
– Është antioksidant.

(Visited 156 times, 1 visits today)
Top