Segunda-feira, 25/10/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nese ngrite duarte drejt qiellit …

Nese ngrite duarte drejt qiellit …

lutje

Nese ngrite duarte drejt qiellit dhe gjuha fillon te levize me lutje, bindu se ti je ne njeren nga keto 3 kategori:

1- Ose te pranohet lutja.
2- Ose te largohet nje e keqe.
3- Ose ruhet ne ahiret per ty.

Pershtati: Valdet Kamberi

(Visited 209 times, 1 visits today)
Tags:
Top