Domingo, 10/12/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Nese keni dhimbje fyti provoni kete recete

Nese keni dhimbje fyti provoni kete recete

Nese keni dhimbje fyti provoni kete recete. Vlen edhe per femijet.
Merrni nje kavanoz, prisni ne feta nje kokerr limon. Grini 2 cm xhinxher dhe mbulojeni me mjalte.
Mbylleni ne kavanoz dhe ruajeni ne frigorifer.
Konsumoni cdo dite nga nje luge derisa te permiresoheni.

@include "";