Quarta-feira’, 17/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nese ju keni shenja te tilla ne trupin tuajNese ju keni shenja te tilla ne trupin tuaj

Nese ju keni shenja te tilla ne trupin tuaj ( disa i quajne kerpudha lekure), ju mund te keni parazite ne trupin tuaj.
Ja si t’i largoni ne menyre natyrale.
Konsumoni shume farat e kungullit, farat e lulediellit, kokosi, shega, papaja, piperi i kuq dhe mbreteresha hudhra!!!

(Visited 596 times, 1 visits today)
Top