Quinta-feira, 6/8/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nenexhiku si çaj

Nenexhiku si çaj

nenexhiku menta mint nana

Nenexhiku
Nenexhiku frenon dhimbjen e stomakut, dhe largon erën e keqe të gojës. Gjithashtu është një mëlmesë e mrekullueshme kundër gripit dhe të ftohtit. Shtoni 2 lugë gjethe nenexhiku në ujë të zier dhe konsumojeni këtë çaj çdo ditë.

(Visited 144 times, 1 visits today)
Top