Sábado, 22/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ne vend te kafeneve ne mengjes pi nje gote caj jeshil me ca xhenxhefil si zevendesim

Ne vend te kafeneve ne mengjes pi nje gote caj jeshil me ca xhenxhefil si zevendesim

Xhenxhefili eshte shume i mire per gatojca, caj dhe pjekurina, por gjithashtu forcon sistemin imunitar. Shume mire njihet per minimizim te thartires ne stomak apo djegesires, vjelljet e nxitura nga levizjet ne makina (autobus), migrena dhe per parandalimin e kancerit ne vezore dhe zorre te trashe. Ne vend te kafeneve ne mengjes pi nje gote caj jeshil me ca xhenxhefil si zevendesim.

(Visited 87 times, 1 visits today)
Top