Quinta-feira, 9/2/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Në spital për tu shëruar apo sëmurë?

Në spital për tu shëruar apo sëmurë?

Pas Kryeministrisë dhe Ministrisë së Brendshme, Kryeministri Edi Rama ka postuar sot në profilin e tij në Facebook foto të ambienteve të brendshme të Qendrës Spitalore “Nënë Tereza”.

spitali ne tirane

Sipas tij transforimi rrënjësor i QSUT-së është në themelin e rrugës së rilindjes së sistemit shëndetësor.

“Transformimi rrënjesor i Spitalit Nënë Tereza është në themelin e rrugës së rilindjes së sistemit shëndetësor — Çfarë lidhje kanë këto pamje me spitalin?” shkruan Rama në Facebook. /albeu/ http://www.albeu.com/shqiperi/ne-spital-per-tu-sheruar-apo-semure-foto-lajm/126245/