Terça-feira, 15/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ne QSUT ndodhet shtruar dhe ne nevoje urgjente per gjak vellai yne Destan Allushi

Ne QSUT ndodhet shtruar dhe ne nevoje urgjente per gjak vellai yne Destan Allushi

Thirrje
Te nderuar miq!
Ne QSUT ndodhet shtruar dhe ne nevoje urgjente per gjak vellai yne Destan Allushi.
Gjysh Destani grupin e gjakut e ka B+
Kushdo ka mundesi te kontriboje eshte i lutur te paraqitet ne QSUT tek Banka e Gjakut per te dhuruar gjak per gjysh Destanin.
Mund te dhuroni pavarsisht grupit te gjakut, sepse spitali ia kompeson me grupin e nevojshem te gjakut.
Nr kontaktit: ‭00 355 67 304 4264‬
Zoti e pranofte ndihmen tuaj dhe ju ndihmofte ne dy jetet!

(Visited 25 times, 1 visits today)
Top