Sexta-feira, 27/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ndryshoje jeten me keto 10 gjera

Ndryshoje jeten me keto 10 gjera

Falu
Agjero
Jep sadake
Respekto prinderit
Bej Hixhame
Bej rukje (lexoj vetes Kuran ose shko tek ndonje musliman qe ka njohuri per rukje)
Ushqehu shendeteshem
Ec ne natyre,bej fitnes ose merru me ndonje sport!
Lexo Kuranin,libra fetar dhe shkencor e profesional personal.
Bej lutje vazhdimisht ,lutje te shumta e te shpeshta.

(Visited 551 times, 1 visits today)