Sexta-feira, 7/5/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ndërron jetë babai i Pandeli Majkos

Ndërron jetë babai i Pandeli Majkos

pandeli majko

Deputeti i Partisë Socialiste,Pandeli Majko ka njoftuar sonte lajmin e hidhur për humbjen e të atit.

Në një postim të shkurtër në Facebook, Pandeli Majkoshkruan:

“Im atë ndërroi jetë. Ishte një bashkëshort, baba dhe gjysh i përkryer. Varrimi bëhet nesër në orën 13:00”

(Visited 55 times, 1 visits today)
Top