Segunda-feira, 17/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ndëgjimi i Kur’anit largon depresionin 100 % e vërtetuar . Deshiron t’a largosh depresionin ?

Ndëgjimi i Kur’anit largon depresionin 100 % e vërtetuar . Deshiron t’a largosh depresionin ?

Ndëgjimi i Kur’anit largon depresionin.

Degjoje cdo dite kete dhe pastaj me thuaj pas 40 ditesh si po ndihesh?
A ka mundesi me e degju Fjalen e Zotit tend dhe shpirti yt mos te ndjej gjallerim ?

(Visited 53 times, 1 visits today)
Top