Sexta-feira, 7/10/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Myzhde per te gjithe ju

Myzhde per te gjithe ju

Po behen me shtepi te re, mbi te gjitha, po bashkohet baba me evladet dhe familjen e tij

Para tri dite, e postova kete foto me fjalet shume prekese te ketij djaloshi qe me tha:

Te lutem xhaxhi, a po na ndihmon edhe neve bre edhe tbohemi bashke edhe me baben😢

Qe tri vjet, ne me nanen rrijm te dajt se shtepija na eshte shembe e skem ku me nejt, baba rrin vet qysh po mun qaty nqat shtepijen e vjeter

Edhe ktu te dajt jemi ngusht se si kan kushtet mire edhe kta😢

Ndihmona te lutem e tshkojm te baba 😢

U kry, po bohen me shtepi te re dhe do te bashkohet komplet familja😊

Informata me shume, do te ju japim me video diteve ne vazhdim !!!

O Bamiresa, Zoti ju gezofte

Halil Kastrati

(Visited 114 times, 1 visits today)