Segunda-feira, 11/12/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Mos shpenzoni më para për kremra! Thuajini lamtumirë rrudhave me këtë metodë të shkëlqyer! Ndaje këtë me këdo që mundesh!

Mos shpenzoni më para për kremra! Thuajini lamtumirë rrudhave me këtë metodë të shkëlqyer! Ndaje këtë me këdo që mundesh!

Çdo situatë stresi apo mërzitjeje reflektohet në trupin tonë dhe organizëm.
Gratë e dinë se rrudhat e tyre janë diçka normale dhe natyrale, por pothuajse çdo grua dëshiron t’i heqë qafe për tu dukur më e re.Rrudhat zvogëlojnë vetëbesimin e tyre.
Ka shumë lloje të kremrave të fytyrës në treg, por ato janë shumë të shtrenjta dhe disa prej tyre as nuk tregojnë rezultatet e dëshiruara. Për fat të mirë, ne do ju paraqesim një recetë që do t’ju ndihmojë të eliminoni ato rrudha në një mënyrë shumë efektive!

Receta që ne do të paraqesim bazohet në glikanxo
Përbërësit:
1 filxhan me ujë të ngrohtë
4 lugë fara të glikanxos (ju mund ta blini lehtësisht në ndonjë supermarket)

Përgatitja:
Së pari, zieni ujin. Pastaj shtoni farat e glikanxos.Kur të vlojë mirë, hiqeni nga zjarri dhe mbulojeni me kapak.
Aplikoni masën e përgatitur duke përdorur një pambuk ose me gishtat tuaj.
Lëreni për një farë kohe një fytyrë.Këtë krem mund ta përdorni sa të dëshironi.
Efektet e para do t’i vini re në vetëm 15 ditë! Rrudhat tuaja thjesht do të zhduken.
Farat e glikanxos janë përdorur gjithashtu për të trajtuar problemet e stomakut si dhe për të përmirësuar shëndetin tonë të përgjithshëm.shije.al

@include "";