Quinta-feira, 9/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mos e mendoni miresine e kesaj jete vetem te paraja…!!!

Mos e mendoni miresine e kesaj jete vetem te paraja…!!!

Mos e mendoni miresine e kesaj jete vetem te paraja…!!!
Miresi me e madhe eshte:
-Qetesia e shpirtit
-Drita e llogjikes
-Shendeti i trupit
-Pastertia e zemres
-Saktesia e mendimit
Madje prej miresive me te medha eshte:
-Lutja e nenes
-Kenaqesia e babait
-Dashuria e bashkeshortit/es
-Pasja e vellezerve te mire
-Buzeqeshja e femijes
-Kujdesi i shokut
-Lutja e njerezve te dashur per ty
-Dhe me e madhja Kenaqesia e Zotit.
Zoti_ju_shtofte_miresite_e_Tij

Gazment Teqja-Bilal

 

(Visited 191 times, 1 visits today)
Top