Segunda-feira, 6/4/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjeksiaislame ju uron festën e Kurban Bajramit

Mjeksiaislame ju uron festën e Kurban Bajramit

Urime festen e Kurban Bajramit

Stafi i faqes sonë ju uron Kurban Bajramin vizitorëve,anëtareve të faqes dhe gjithe muslimaneve kudo qe janë.Me shprese se Allahu i Larmadherishem na pranon adhurimet dhe lutjet tona.Të gjithë ata të cilët patën mundësi që të prejnë kurbane Allahu ua pranoftë ato.

 Meqenëse këtë festë e karakterizon edhe obligimi fetar Haxhi, uroj që të gjithë haxhilerëve Allahu t’ua pranojë Haxhin .Amin

(Visited 52 times, 1 visits today)
Top