Sexta-feira, 1/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjeksiaislame.com ju uron festën e Kurban Bajramit

Mjeksiaislame.com ju uron festën e Kurban Bajramit

 12028692_10153196872225922_1961982965299808574_o

Stafi i faqes sonë ju uron Kurban Bajramin vizitorëve,anëtareve të faqes dhe gjithe muslimaneve kudo qe janë.Me shprese se Allahu i Larmadherishem na pranon adhurimet dhe lutjet tona.Të gjithë ata të cilët patën mundësi që të prejnë kurbane Allahu ua pranoftë ato.

            Meqenëse këtë festë e karakterizon edhe obligimi fetar Haxhi, uroj që të gjithë haxhilerëve Allahu t’ua pranojë Haxhin .Amin

(Visited 255 times, 1 visits today)