Sexta-feira, 7/5/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjekësia Islame ju uron Kurban Bajramin!

Mjekësia Islame ju uron Kurban Bajramin!

urime kurban Bajrami mjekesia islame

Es selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu

 

             Stafi i faqes sonë ju uron Kurban Bajramin vizitorëve,anëtareve të faqes dhe gjithe muslimaneve kudo qe janë.Me shprese se Allahu i Larmadherishem na pranon adhurimet dhe lutjet tona.Të gjithë ata të cilët patën mundësi që të prejnë kurbane Allahu ua pranoftë ato.

            Meqenëse këtë festë e karakterizon edhe obligimi fetar Haxhi, uroj që të gjithë haxhilerëve Allahu t’ua pranojë Haxhin .Amin

 

(Visited 199 times, 1 visits today)
Top