Terça-feira, 7/12/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjekësia Islame ju uron Fitër Bajramin

Mjekësia Islame ju uron Fitër Bajramin

 

Mjekesia

Es selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu

Stafi i faqes sonë ju uron Fitër Bajramin gjithë vizitorëve,anëtareve të faqes dhe gjithe muslimaneve kudo qe janë.Allahu na pranofte Ramazanin , adhurimet tonë si dhe na faltë mëkatet.Amin

(Visited 43 times, 1 visits today)
Top