Sábado, 28/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjalti si ilaq perdoret te keto semundje

Mjalti si ilaq perdoret te keto semundje

mjalti

Mjalti si ilaq perdoret te keto semundje:

-semundjet e lekures,
-semundjet e organeve te tretjes,
-semundjet e melqise,
-semundjet e veshkeve,
-semundjet e zemres,
-semunjdet e sistemit nervor,
-semundjet e syrit,
-semundjet gjenitale femerore,
-semunjdet e organeve te frymemarrjes dhe semundjet elergjike etj.

(Visited 154 times, 1 visits today)
Tags:
Top