Domingo, 27/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjalti si ilaç perdoret te keto semundje

Mjalti si ilaç perdoret te keto semundje

mjalti natyral

Mjalti si ilaç perdoret te keto semundje:

 

-semundjet e lekures,

-semundjet e organeve te tretjes,

-semundjet e melqise,

-semundjet e veshkeve,

-semundjet e zemres,

-semunjdet e sistemit nervor,

-semundjet e syrit,

-semundjet gjenitale femerore,

-semunjdet e organeve te frymemarrjes dhe semundjet elergjike etj.

(Visited 75 times, 1 visits today)
Top