Domingo, 29/1/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Mjalti nga luledielli

Mjalti nga luledielli

Mjalti nga luledielli

Mjalti nga luledielli posedon një ngjyrë specifike të verdhë, me aromë dhe shije po ashtu të këndshme. Është një lloj mjaft i vlerësuar i mjaltit. Përdoret te problemet që lidhen me organet e frymëmarrjes dhe ndikon mirë te problemet me tretje dhe sëmundjet e veshkave. Është ilaç natyral për shërimin e të gjitha llojeve të inflamacioneve. Ju sugjerohet të gjithë atyre që vuajnë nga sëmundjet e zemrës, personave të vjetër që kanë nevojë për pushim dhe energji si dhe fëmijëve në zhvillim.