Domingo, 26/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjalti dhe qumështi kundër pagjumësisë

Mjalti dhe qumështi kundër pagjumësisë

mjalt dhe qumesht

Pagjumësia

Një gotë qumësht të nxehtë duhet ëmbëlsuar me një lugë të madhe mjaltë dhe kjo të pihet një orë para gjumit. Pas kësaj do të flesh bukur dhe këndshëm deri në ezanin e sabahut, me ndihmën e Zotit.

(Visited 104 times, 1 visits today)