Domingo, 26/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjalti dhe farat e hithrës ilaç për kollën

Mjalti dhe farat e hithrës ilaç për kollën

nettle_flower_fullMerren gjysmë kavanozi mjaltë e kualitetit të mirë, dhe 50 gram fara të hithrës ( e cila shitet në çdo barnatore ), pasi ti keni perzier mirë lereni të qëndrojne 24 orë në kavanoz, pastaj merret nga një luge ne mengjes, në drekë dhe para se të flejmë, për disa ditë do të vereni ndryshimin apo efektin që japin farat e hithrës ne kombinim me mjaltin.

(Visited 780 times, 1 visits today)