Sexta-feira, 5/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjaltë, uthull molle, piper kajen, xhenxhefil ilaç efikas kundër kollës

Mjaltë, uthull molle, piper kajen, xhenxhefil ilaç efikas kundër kollës

Përgaditja:mjalti

– 2 luge te medha uje te nxehta
– 1 luge te madhe uthull molle
– 1 luge mjalte
– cerek luge piper kajen
– cerek luge xhenxhefil (xhinxher) te grire
Merrni 1 luge nga kjo perzierie cdo 3 ore gjate dites!
Mund të përdorët edhe nga gratë shtatezëna dhe femijët.
(Piper kajen eshte pluhuri qe shihni ne foto)

2

 

(Visited 108 times, 1 visits today)
Top