Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

MJALTË SHTIM PESHE

MJALTË SHTIM PESHE

MJALTË SHTIM PESHE
Kjo mjaltë është përpunuar special për ata njerëz që vuajn nga anemia, nënpesha, lodhja, humbja e apetitit dhe dobësive të tjera shëndetsore.
Mjaltë për shtim peshe ka veti që i përshtaten çdo llojë organizmi. Plotëson të gjitha vitaminat që i mungojnë organizmit.
Përfitimet:
Rritë apetitin, shton yndyrat që mungojnë, qetëson sistemin nervor, largon lodhjen, forcon gjakun, eshtra, imunitetin, shikimin, jep energji dhe ndihmon në tretje.
Mënyra e përdorimit:
1 lugë të mesme me mjaltë me një gotë qumshtë me yndyrë të plotë, gjysmë banane e tretur. Të përzihet mirë dhe të tretet.
Përdoret 3 herë në ditë pas buke, rregullisht deri në arritjen e peshës ideale.

Mjatin mund ta gjeni:

Prishtine grandstore Viber +37745810492

Porosit online për të gjithë qytetet në Kosovë
Preshevë +381631523152(viber)Preshevë
Kumanovë+38970560207(viber)Kumanovë
Tetovë +38970600534 (viber)Tetovë

(Visited 664 times, 1 visits today)