Domingo, 12/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjaltë shtim peshe -Përmirësimi më i mirë i dietës tuaj

Mjaltë shtim peshe -Përmirësimi më i mirë i dietës tuaj

Lodhje… Mungesë Energjie…Mungesë Motivimi !

Mjaltë shtim peshe -Përmirësimi më i mirë i dietës tuaj

100% Natyrale

Nga dobitë e shumta mund të përmendim:

Rregullon oreksin tuaj
Ofron gjallëri fizike dhe shpirtërore
I jep forcën e duhur imunitetit
Stimulon prodhimin e testosteronit tek meshkujt dhe estrogjenit tek femrat
Rregullon aparatin e frymëmarrjes
Pastrues i përgjithshëm i infeksioneve, viruseve dhe mikrobeve
Ndihmon ne rritjen dhe permiresimin e shendetit tuaj mental, sikurse ndihmon per te patur nje kujtese sa me te gjate
Lehtëson dhimbjen e kokës
Burim jashtëzakonisht i pasur me shumë vitamina dhe mineraleve esenciale të nevojshme për organizmin.

Përbërsit:
Mjaltë , fenugreek, polen blete, fara susami …etje

Mënyra e Përdorimit:

Një lugë të mesme në një gotë qumësht 3 herë në ditë, gjys ore pas bukës ose para bukës.

………………………………………….
“Bio Herbal”: Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë xhamisë Tabakeve ,Tirane.
Cel: +355682887359
Viber: +355682887359 WhatsApp: +355682887359

(Visited 81 times, 1 visits today)
Top