Quarta-feira’, 21/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

-Mjaltë për shtim peshe-

-Mjaltë për shtim peshe-

 

-Mjaltë për shtim peshe-
Dobitë e përgjitshme:
– Rritë apetitin për të ngrën ushqim.
– Shton yndyrat që mungojnë.
– Qetëson sistemin nervorë.
– Forcon gjakun dhe eshtrat.
– Forcon imunitetin.
– Forcon shikimin.
– Largon lodhjen, jep energji 24 orë.
– Ndihmon në tretje.
– Plotëson vitaminat që i mungojnë organizmit.
– Preferohët të pêrdoret nga ata që bëjnë fitnes.

BioShop Gjilan Viber +37745810492
Porosit ne viber online për të gjitha qytetet e Kosovës !

Image may contain: food

(Visited 147 times, 1 visits today)
Top