Quinta-feira, 28/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjaltë për dobësim,dobëson me shpejtësi pa efekt anësor

Mjaltë për dobësim,dobëson me shpejtësi pa efekt anësor
 • Dobëson me shpejtësi.
 • Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt
 • Shëron kapsllëkun
 • Pastron rrugët urinare
 • Nuk ka efekte anësore për organizëm
 • Organizmin e mban të ngopur
 • Rregullon punën e veshkave
 • Stabilizon tensionin e gjakut
 • Bën largimin e gazrave nga zorrët
 • Eliminon ngërçet e muskujve
 • Ngërçet e stomakut
 • Ngërçet e zorreve
 • Ngërçet e Mitrës

Përmbajtja

Është përzierje nënt lloje Bimësh dhe mjaltë
Sena meki, kopër, kamomil, anison, Rozmarinë, gjethe shqopë, hithra, gjethe mate, trëndafil i egër


Si ta përdorim?
Mëngjes dhe dark nga një lugë e mesme të tret me 150ml ujë të ngrohët 80″C dhe të pihet 15 minuta para buke apo një orë e gjysm pas bukes. përdorimi duhet të vazhdoj nderi ne përmirsimin e plot të gjendjes


KUJDES
Nuk preferohët të përdorët nga gratë shtatëzëna nga gjithënset dhe nga të sëmurit me kolin.
Në këtë përzirje ka vetëm produkte natyrale pa ngjyra shtes apo kimikale nuk ka indikacione për varshmëri apo për efekte anësore.

Ku mund t’a gjej mjaltin ?
Mjaltin mund t’a gjeni në:

Prishtine Grandstore Viber +37745810492
Preshevë +381631523152(viber)Preshe
Kumanovë+38970560207(viber)Kumanovë
Tetovë +38970600534 (viber)Tetovë

(Visited 332 times, 1 visits today)
Top