Quarta-feira’, 6/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

MJALTË NGA LULET E SIDRIT ME QUMËSHT BLETE DHE GJINSENG

MJALTË NGA LULET E SIDRIT ME QUMËSHT BLETE DHE GJINSENG

MJALTË NGA LULET E SIDRIT ME QUMËSHT BLETE DHE GJINSENG.

Mjalti nga lulet e pemës së Sidrit është i shijshëm dhe energjik per organizmin. Dallohet nga mjaltërat e tjere sepse, ne te ka të shtuar dhe qumësht blete të freskët 3 %, rrenje te Ginseng ts kuq Korean me masë 1.5 %. Keshtu qe konsiderohet prodhim i mrekullueshem.

Përbërja : qumësht blete 3 %, gjinseng I çmuar Korean 1.5 %.

Dobitë:
– Rrit imunitetitn e trupit
– Shton energjinë dhe forcën e trupit
– E rregullon mbarëvajtjen e organizmit
– Është shumë I përshtatshëm për sportistë
– Është I përshtatshëm për njerëz që vuajn nga plogështia, jo imunitetit, dhe lodhja
– Afrodiziak dhe nxitës për mardhënje intime.

Vërejtje: ky produkt para se ta përdorin shtatëzënat, fëmijët, të sëmurit të cilët marrin barna është mirë së pari të konsultohen me terapistin fizikal të tyre, të mbahet larg nga fëmijët.
————————————————————————————-
Mjaltën e sidrit me qumësht blete dhe Gjinseng mund ta gjeni edhe tek :
Bio Shop MEDINA Grand Store- Prishtinë:+37745810492(Viber)
Preshevë: +381631523152 (viber)
Kumanovë: +38970560207 (viber)
Tetovë: +38970600534 (viber)
Shqipëri: +355685629505 (Viber)
Zvicërr : +41788897081 (viber)

(Visited 168 times, 1 visits today)