Quarta-feira’, 18/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjaltë i pemes akacie

Mjaltë i pemes akacie

Mjaltë i pemes akacie
Mjalti akacie ka një ngjyrë të verdhë të ndritshme dhe shije të ëmbël. Ky lloj i mjaltit është i dobishëm kundër problemeve kardiovaskulare dhe kapsllëkut dhe gjithashtu ka një efekt qetësues që do t’ju ndihmojë të tejkaloni pagjumësinë dhe të lehtësoni ankthin.

(Visited 342 times, 1 visits today)