Sexta-feira, 18/10/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Meso si te veprosh kur teshtin …

Meso si te veprosh kur teshtin …

Meso si te veprosh kur teshtin …

A e dini se gjate teshtitjes ndalen se punuari te gjitha organet madje edhe puna e Zemres !?

A nuk eshte Allahu Ai qe ju ben te ngjalleni perseri pas teshtitjes ?

Allahut i takon falenderimi, lavderimi dhe madherimi per cdo send

No photo description available.

(Visited 339 times, 1 visits today)
Top