Segunda-feira, 16/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Menteja apo nenexhiku

Menteja apo nenexhiku

Menteja apo nenexhiku
Ajo ka aftësinë për të trajtuar frymën e keqe, për të rritur gjithë shëndetin, si dhe për lehtësimin e problemeve të stomakut. Gjethet mund të gëlltiten ose të konsumohen në formën e çajit. Gjithashtu mund të ulë nivelin e ankthit, të qetësojë mendjen dhe të zvogëlojë lodhjen. Ajo ka aftësinë për të përmirësuar nivelet e oksigjenit në gjak, si dhe presionin e gjakut dhe rifreskimin e mendjes dhe trupit tuaj.

(Visited 618 times, 1 visits today)