Quinta-feira, 30/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mengjesi me i mire ne shtepi

Mengjesi me i mire ne shtepi

mjalti steriliteti

Mengjesi me i mire ne shtepi nje filxhan me qumesht mjalte dhe drithera,eshte me e mira per shendetin qumesht i plote dhe jo i skremuar pasi shume vitamina te tretshme ne yndyrna(a dhe d) jane te pranishme ne yndyrat e qumeshtit. Mjalti eshte i pasur me antibiotike natyrale dhe drithrat jane karbohidrate me shperberje te ngadalte qe te japin gradualisht energji.

(Visited 101 times, 1 visits today)