Domingo, 21/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

MelisaMelisa

melisa
Melisa eshte nje bime shumëvjeçare barishte drejtë amtare për Evropën Jugore dhe Afrikën e Veriut. Gjethet e kundërta do të arrijë në 1-3 inç simbolit 2.5-7.5 cm)
Sot si çaj është marrë për të trajtuar ftohjet dhe gripit, presionin e ulët të gjakut dhe dispepsi, per ngacmim nervor, pagjumësi, çrregullime metabolike dhe infeksionet stomakut.

(Visited 71 times, 1 visits today)
Top