Segunda-feira, 17/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Meka Halal Food

Meka Halal Food

Meka Halal Food
Pronari i saj, Burim Piraj

E fillon punen me emer te Zotit dhe e perfundon duke e falenderuar Ate.
Eshte hera e pare qe lexoj se, nje kompani ne Kosove, ua jep punetoreve te vet rrogen e 13-te, duke u shprehur falenderues e mirenjohes ndaj punes qe kane bere e vazhdojne te bejne.
Ky eshte nje rrefim suksesi te paster!
Po, kur njeriu mjaftohet me ate qe e ka begatuar Zoti, i shtohen begatite e Tij. Zoti eshte i Drejte dhe i Paster, dhe e do drejtesine e pastertine. Eshte Bujar dhe e do bujarine. Eshte Bamires dhe e do bamiresine. Eshte Mirenjohes dhe e do mirenjohjen.
Na gezon qe Kosova ka njerez si ju, Zoti ju bekofte e ju begatofte!
Zoti i shtofte shembujt e tij.

Avni Tafili

Image may contain: 1 person, sitting and indoor

(Visited 31 times, 1 visits today)
Top