Terça-feira, 25/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Më shumë se ushqim –xhenxhefiliMë shumë se ushqim –xhenxhefili

xhenxhefil

Më shumë se ushqim –xhenxhefili
Xhenxhefili përdoret kryesisht kundër të përzierave dhe kur keni marrje mendsh. Xhenxhefili është i shkëlqyer për trajtimin e problemeve si grip, kollë. Gjithashtu ndihmon në detoksifikimin e organizmit dhe forcon imunitetin. Mënyra më e mirë për të konsumuar xhenxhefil është ta bëni çaj.

(Visited 36 times, 1 visits today)
Top