Sexta-feira, 21/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Me mjaltë kundër gripitMe mjaltë kundër gripit

mjalti per fytyre

Gripi

Nevojitet që para gjumit, të thithet avulli nga ujë në të cilin zihet mjalta dhe zhvoshka e qepës, ndërsa pas çdo ushqimi duhet të merret një lugë mjaltë.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Top