Segunda-feira, 1/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Me 200 km/h, zogu shkakton rrëzimin e tmerrshëm (video)

Me 200 km/h, zogu shkakton rrëzimin e tmerrshëm (video)

Një zog është bërë shkak për një rrëzim të tmerrshëm të dy garuesve me motor, ngjarje e ndodhur në Australi.

Shpejtësia e tyre ishte në kufijtë e 200 km në orë, kur njërit prej tyre i erdhi zogu në fytyrë.

Për fat, që të dy shpëtuan gjallë dhe madje pa dëmtime serioze. /tesheshi.com/    

(Visited 339 times, 1 visits today)
Top