Domingo, 20/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mbusheni zemrën tuaj me dashuri

Mbusheni zemrën tuaj me dashuri

zemra sprova


Nuk behet fjale vetëm për një lidhje dashurore. Nëse ju nuk keni një partner, kjo nuk do të thotë se ju nuk doni askend. Ju doni njerëz dhe gjëra. Shkruani listën e njerëzve dhe gjërave që ju dashuroni në jetë dhe ju do të shihni se sa shume jeta juaj është e mbushur me dashuri; ju thjesht nuk e kuptoni. Dashuria juaj për prindërit, miqtë, kafshët, natyrën, vendin, qytetin, punën, etj. Mbushni zemrën me dashuri dhe kjo do t’ju ndihmojë të kapërceni ndonjë pengesë, sfide dhe vështirësi.

(Visited 62 times, 1 visits today)
Top