Segunda-feira, 27/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Maskë për lëkurë të thatë

Maskë për lëkurë të thatë

recetat popullorë1

 

Perberesit :

 

1- luge (gjelle) vaj ulliri Extra Vergine.

1- luge (gjelle) mjalte.

1- 5 pika vaj me Vitamin E.

1- te verdhe veze.

 

Pergatitja:

 

Perzjejme te gjithe perbersit ne nje ene dhe pasi te jete bere nje mase kremoze e aplikojme ne fytyre. Mbahet 15 minuta dhe kur kremi te jete thare, e shpelajme fytyren me uje te vaket.

Ne BioNatural Shop, do t’i gjeni te gjithe perberesit e kesaj maske.

(Visited 126 times, 1 visits today)