Domingo, 25/10/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Maskë argani dhe maskë kërmilli për flokë

Maskë argani dhe maskë kërmilli për flokë

Maskë argani dhe maskë kërmilli për flokë

MASKE ARGANI për flokë ;
Trajtim flokësh
maskë për flokët me ekstrakt argani ndihmonë në riparimin e flokëve të dëmtuar dhe ju jep shkëlqim natyral.

 

 

MASKE KERMILLI për flokë :
Trajtim flokesh
Ndihmon per te forcuar flokun duke e bere te shendetshem,mbron flokun nga ngjyra dhe u jep atyre shkelqim natyral.

Mund te gjeni:
Bioshop Gjilan (afer shkolles se mesme Mehmet Isai )
BioShop Gjilan Viber +37745810492

maske

(Visited 63 times, 1 visits today)
Top