Quarta-feira’, 17/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

MASKA ME ARGAN – ZBARDHJA E FYTYRËS DHE ELEMINIMI I SHENJAVE TË AKNEVEMASKA ME ARGAN – ZBARDHJA E FYTYRËS DHE ELEMINIMI I SHENJAVE TË AKNEVE

argan hamed

Maska me Argan HAMED SALOON

Maska me argan fytyrën HAMED SALOON është një maskë intensive që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dhuron” një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar. Formula e saj unike përmban ekstrakte frutash të cilat butësisht pastrojnë shtresat e lëkurës pa asnjë efekt anësor. Ajo ka këto efekte:

1. Zhduk shenjat e mbetura nga aknet.
2. Redukton rrudhat.
3. Largon njollat dhe pikat e zeza në fytyrë.
4. Hidraton fytyrën.
5. E zbut dhe i jep elasticitet lëkurës.
6. Realizon pastrimin e thellë të lëkurës.
7. Rinovon qelizat e lëkurës.
8. Minimizon poret.
9. Largon yndyrën.

Përdorimi:

Aplikoni skrabin me majë të gishtave në fytyrë dhe qafë. Masazhoni me lëvizje rrethore për disa minuta pastaj shpëlajeni mirë me ujë.
Për rezultate të menjehershme dhe të dukshme, përdoreni dy herë në javë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

(Visited 45 times, 1 visits today)
Top