Quarta-feira’, 12/8/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Masazhoni shpinen tuaj me këtë vaj dhe gjithë dhimbja do të zhduket!

Masazhoni shpinen tuaj me këtë vaj dhe gjithë dhimbja do të zhduket!

Edhe doktoret e rekomandojne: Masazhoni shpinen tuaj me këtë vaj dhe gjithë dhimbja do të zhduket!

Ka shumë terapi fizike dhe procedura mjekësore që mund të lehtësojnë dhimbjen në fazën e saj më të keqe, por gjithmonë mund të provoni ilaçe natyrale.

Livando është nëna e vajrave esenciale, e cila vepron si një qetësues i mirë spazmolitik, hipotenziv, analgjezik me veprim anti-inflamator dhe ndihmon në procesin e epithelizimit të lëkurës më të shpejtë dhe në të njëjtën kohë bëhet më e butë.

Nëse përdorni vajin e livandos per masazh, do t’ju shërbejë si një ilaç i fuqishëm për shpinën. Fërkoni vendin ku ndjeni dhimbje dhe ngurtësi.Thjesht shtoni një shtresë të hollë dy deri tre herë në ditë. Duke e aplikuar dhimbja do te zvogelohet!

Burimi:/healthylivingdoctor365.com/
©gatuajshendetshem/përktheu j.memeli/

(Visited 733 times, 1 visits today)
Top