Sábado, 10/6/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Masakër në Bruklin, vritet nëna me 4 fëmijët

Masakër në Bruklin, vritet nëna me 4 fëmijët

bruklin

Një ngjarje e rëndë nga ndodhur në Bruklin të Nju Jorkut, ku një nënë 37-vjeçare dhe katër fëmijët e saj, nga 1 në 9 vjeç, u gjetën të masakruar në shtëpinë e tyre.

Agresori, një 25-vjeçar, ishte i afërm i familjes që vuante nga problemet mendore, dhe jetonte nën një kulm me viktimat.

Ende nuk bëhen të qarta motivet e plota të ngjarjes. Megjithate mesohet se babai i fëmijëve mbërriti në shtëpi shumë vonë, pasi të pesë anetaret e familjes se tij ishin te vdekur.  /mesazhi/