Segunda-feira, 22/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Martesa eshte gjeja me e bukur ne jeteMartesa eshte gjeja me e bukur ne jete

Martesa eshte gjeja me e bukur ne jete, sepse te mundeson te jetosh me nje person qe se ke as shok/shoqe, as vella/moter dhe as baba/nene, nje person qe i permbledh te gjithe keta, nje person qe te fal trupin dhe shpirtin njeherazi, nje person qe te fal besim dhe dashuri, nje person qe te jep ate qe askush tjeter nuk mund te ta jape, femijen.

(Visited 38 times, 1 visits today)
Top