Quarta-feira’, 21/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mami ndoshta martohet me nje tjeter po vozite shpejt!

Mami ndoshta martohet me nje tjeter po vozite shpejt!

Djali i shkruan nje mesazh babit te tij ne mbrojtesen e pasme te maunes:
“Babi im …
Mami ndoshta martohet me nje tjeter po vozite shpejt!”
Te dashur vozites po vjene stina e dimrit!
Beni kujdes gjate vozitjes duke ju pershtatur kushteve ne rruge dhe respektoni shenjat e komunikacionit te keni nje jete te qete e te lumtur…
Zoti i Madherishem thote:
“…Mos shkaterroni veten me duart e juaja…!”

(Visited 192 times, 1 visits today)
Top